Apie mane

Pradžia / Apie mane
Mano istorija

Elvyra Liaudanskienė

Visą gyvenimą galvojau, ką, kiek ir kada valgau. Kurį laiką svorį pavykdavo kontroliuoti, tačiau vis prastėjo mano savijauta: nuolat kamavo galvos skausmai, nuovargis, niekas nebedžiugino, augo svoris. Sprendimų būdų ieškojau visur, bet rezultatai netenkino.

Mano istorija sveikos gyvensenos link prasidėjo, kai draugė pasiūlė apsilankyti sveikatingumo klube. Tai buvo dar vienas bandymas, tačiau šįkart – labai sėkmingas. Šis sprendimas pakeitė mano gyvenimą iš esmės.

Su savo konsultantės pagalba pradėjau keisti mitybos įpročius. Pirmiausia, ėmiau gerti vandenį, ant stalo atsirado subalansuoti Herbalife Nutrition pusryčiai, sumažinau miltinių, perdirbtų produktų skaičių, valgiau žymiai daugiau, tačiau mityba buvo įvairesnė: daugiau daržovių, vaisių, uogų. Pirmus pokyčius pajutau labai greitai ir jie buvo tiesiog neįtikėtini. Tapau energinga, veikli, atsikračiau 16 kilogramų.

Dalyvaudama Palaikymo grupės paskaitose, sužinojau labai daug apie subalansuotą mitybą ir aktyvų gyvenimo būdą. Tad ir pati panorau padėti žmonėms atrasti gyvenimo džiaugsmą: maitintis subalansuotai, gyventi sveikai ir rūpintis savo savijauta. Todėl tapau Herbalife Nutrition nepriklausoma partnere ir sveikos gyvensenos bei mitybos konsultante, taip pat klubo „Harmonija“, Kupiškio miestelyje, organizatore.

Nuolat dalyvauju įvairiuose kompanijos rengiamuose seminaruose, mokymo programose, įskaitant ir tarptautinius mokymus, kuriuose dalyvauja pirmaujantys pasaulinio lygio ekspertai, suteikiantys grįžtamąjį ryšį, reklaminę ir informacinę medžiagą.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad galiu prisidėti prie pagrindinės kompanijos misijos – daryti pasaulį  sveikesnį ir laimingesnį.

 

Bet kokie teiginiai apie svorio valdymą yra susiję su Herbalife svorio valdymo programa, apimančia, be visa ko, subalansuotą mitybą, reguliarius fizinius pratimus, kasdienį reikiamo kiekio skysčių vartojimą, maisto papildų vartojimą esant poreikiui ir pakankamą poilsį. Visi rezultatai yra individualūs ir gali skirtis.