Pristatymas

Pradžia / Pristatymas

Prekių pristatymas

Perkant už daugiau nei 50 Eur – pristatymas nemokamas.

Jūsų patogumui, prekių pristatymui pateikiame šiuos variantus:

 • Pristatymas į namus per DPD kurjerius (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją).
 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą.
 • Pristatymas į LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalą.
 • Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių.

PRISTATYMAS Į NAMUS (3,00 Eur) – tai populiariausias pristatymo būdas, kai siuntą jūsų nurodytu adresu pristato kurjeris, prieš tai susisiekęs nurodytu telefonu. Tiesiog užsisakote ir laukiate, kol prekės jums bus atvežtos iki pat durų. Kurjeriai siuntas pristato darbo dienomis. Siuntą gausite per 1-3 dienas po apmokėjimo.


PRISTATYMAS Į OMNIVĄ PAŠTOMATĄ (2,50 Eur) – Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi Omniva paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu. Siunta į terminalą pristatoma per 1-3 dienas po apmokėjimo. Pristačius siuntą į paštomatą, gavėjas iš karto gauna SMS panešimą apie atvykusį siuntinį, kuriame taip pat nurodyta data, iki kada galima atsiimti siuntinį. Siuntiniai paštomate laikomi 7 kalendorines dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg.

Gavę SMS pranešimą iš Omniva su šešiaženkliu durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu, nuvykite prie nurodyto paštomato. Pagrindiniame liečiamojo ekrano meniu pasirinkite „Atsiimti siuntą” ir suveskite kodą, gautą SMS. Patvirtinus kodą, automatiškai atsidarys paštomato skyrius, kuriame yra įdėtas Jums skirtas siuntinys.


PRISTATYMAS Į LP EXPRESS 24 SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALĄ (2,50 Eur). Šio būdo privalumas tas, kad po siuntos pristatymo į treminalą, ją galėsite pasiimti jums patogiu metu, nes terminalai veikia 24 val. per parą visomis dienomis. Siunta į terminalą bus pristatyta per 1-3 dienas po apmokėjimo. Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba e-laišku. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės. Siuntą iš terminalo reikia atsiimti per ne ilgesnį nei 72 (septyniasdešimt dviejų) valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg.

Detalus siuntos atsiėmimo iš savitarnos terminalo veiksmų planas:

 1. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu.
 2. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas.
 3. Atvykite Jums patogiu laiku – LP EXPRESS dirba 24 val. per parą.
 4. Palieskite terminalo ekraną.
 5. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“.
 6. Suveskite abu gautuosius PIN kodus.
 7. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą.
 8. Nepamirškite uždaryti durelių.


PRISTATYMAS Į LIETUVOS PAŠTO SKYRIŲ (2,50 Eur). Tai lėčiausias pristatymo būdas, todėl mes visada rekomenduojame rinktis kitus variantus, nes jie greitesni ir patogesni. Tačiau, jei jums būtinai reikia pristatymo į pašto skyrių, tada galite pasirinkiti vieną iš 700 pašto skyrių visoje Lietuvoje. Siunta bet kurį Lietuvos paštą pasieks per 3-4 darbo dienas po išsiuntimo. Siuntos svoris iki 10 kg. Siuntą iš pašto skyriaus reikia atsiimti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte dienos. Apie pristatymą į pašto skyrių informuojama popieriniu pranešimu į jūsų pašto dėžutę.

Atkreipiame dėmesį, kad internete, jūsų užsakymo būsenoje atvaizduojama informacija (rodomas paštas, į kurį pristatyta) nėra galutinė. Ten rodomas tik pašto skirstymo departamentas. Norint sužinoti tikslią siuntos vietą (paštą), įveskite savo siuntos numerį šioje svetainėje: http://www.post.lt/ „Siuntų paieška” laukelyje.

Dėmesio: siuntas pašte gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo informacijoje. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).