Dovilė, Utena

Pradžia / Dovilė, Utena

Kiek save  atsimenu, visada buvau apvalutė. Tačiau jaučiausi lyg ir neblogai. Vis dėlto savo išvaizda buvau nepatenkinta ir visada svajojau būti lieknesne.  Laikiausi įvairių dietų, kurios nedavė jokios naudos, tik alino mano organizmą, o svoris visada sugrįždavo su kaupu.  Karjera ir darbas buvo pirmoje vietoje, o į savo savijautą nekreipiau dėmesio.

Prieš keletą metų pajutau, kaip pradėjo blogėti mano savijauta, jaučiau pastovų nuovargį, trūko energijos, pradėjo tinti kojos, praradau gyvenimo džiaugsmą. Bet labiausiai neramino mano svoris, kuris tapo didžiule našta.   Labai pykau ant savęs, kad  mažai dėmesio skiriu sau, savo mitybai ir gyvenimo būdui.

2019 metų rugsėjis buvo mano naujo gyvenimo etapo pradžia. Draugė man tuomet papasakojo apie savo seserį, kuri numetė svorio, džiaugėsi savo pokyčiais. Nutariau pabandyti ir aš! Jau kitą dieną apsilankiau sveiko gyvenimo būdo klube. Mano gyvenimo būdas pasikeitė iš esmės – atsirado subalansuoti Herbalife Nutrition pusryčiai, vandens režimas, pasikeitė produktų pirkinių krepšelis, požiūris į miegą ir streso valdymą.

Jau po pirmų savaičių mano savijauta pagerėjo, tapau energingesnė. Netrukus pokyčiai pasimatė ir mano išvaizdoje. Mano rezultatas – minus 27 kg ir tai pasiekiau su savo konsultantės Elvyros pagalba bei jos palaikymu. Labai džiaugiuosi atradusi būdą, kaip gerai jaustis, gerai atrodyti ir nesijausti alkanai.